Usługi

Wraz z naszymi narzędziami, Klientom oferujemy dodatkowe usługi bezpośrednio lub pośrednio związane z procesami HR.

Wsparcie Merytoryczne HR

Oferujemy usługi consultingowe z zakresu HR, projektowanie procesów, opisów stanowisk. Projektujemy i prowadzimy również sesje AC/DC z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Serwis i HelpDesk do narzędzi HR

Do naszych narzędzi HR, oferujemy usługę helpdesku. Dedykowana, kompetentna osoba wspiera Klienta na każdym etapie wdrożenia i po jego zakończeniu, prowadzi przez funkcjonalności, wyjaśnia procesy, które wybrane narzędzie obsługuje.


Dedykowane Maszyny i Hosting

Naszym klientom oferujemy sprzedaż lub dzierżawę fizycznych maszyn z zainstalowanym, niezbędnym do działania systemu oprogramowaniem. Skonfigurowany serwer dostarczamy we wskazane przez Klienta miejsce i wpinamy do sieci firmowej. Specyfikacja techniczna maszyny, ustalana jest na podstawie osobnego briefu.

Oferujemy również hosting na naszych serwerach w Centrum Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wynajem Urządzeń do projektów

Jako uzupełnienie naszej oferty, wraz z niektórymi systemami oferujemy wsparcie sprzętowe. Aby ograniczyć wysokość inwestycji w środki trwałe klienta, za pośrednictwem atrakcyjnego wynajmu lub leasingu dostarczamy niezbędnego sprzętu. Dysponujemy WŁASNĄ FLOTĄ urządzeń mobilnych, sprawdzonych w przedsiąbiorstwach naszych klientów. Są to urządzenia klasy PDA, inwentaryzatory, tablety, smartfony.


Migracje Baz Danych, Integracje Systemów

W celu zachowania ciągłości danych (z perspektywy użytkownika) pomiędzy różnymi systemami, możemy podjąć się analizy baz danych istniejącego systemu i migracji danych do naszych systemów, jeśli okaże się to możliwe.
Jeśli zajdzie potrzeba integracji naszego systemu z innymi produktami, możemy wykonać jako osobną usługę.


E-teczka

Usługa i nowoczesny system archiwizacji teczek pracowników. Dzięki naszej E-teczce, nie ma znaczenia gdzie fizycznie znajduje się archiwum.

Odnalezienie teczki czy nawet dokumentu konkretnej osoby zajmie dosłownie sekundy, niezależnie od wielkości organizacji.