Technologie i bezpieczeństwo

Warianty instalacyjne systemu EMSPACE, technikalia


Warianty instalacji EmSpace

Dedykowany serwer w sieci Klienta

Skonfigurowaną według potrzeb maszynę z zainstalowanym systemem dostarczymy do siedziby klienta i zainstalujemy w sieci. Konserwacja oraz opieka nad systemem odbywa się poprzez VPN.

Maszyna wirtualna na serwerze Klienta

Dostarczymy Klientowi skonfigurowany obraz maszyny wirtualnej z zainstalowanym systemem. Konserwacja oraz opieka nad systemem odbywa się poprzez VPN.

Hosting na naszych serwerach

System EmSpace może działać jako usługa on-line, lub jako dedykowana instancja na naszych serwerach.

CZYTAJ WIĘCEJ
Technologie

PHP 7.0 MySql  SSL HTML5 CSS3 JS

Użyte technologie zapewniają wydajność, bezpieczeństwo, szybkość, doskonałe wsparcie oraz pełną zgodność ze standardami.

Bezpieczeństwo

Ze względu na charakter naszych produktów, szczególnie istotną jest dla nas kwestia bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Do testowania aplikacji posługujemy się unixowymi narzędziami typu Burb i Golismero. Na stałe współpracujemy ze specjalistami od bezpieczeństwa systemów i danych (z polskiej legendy MKS Vir).
Środowisko i aplikację okresowo poddajemy "torturom" za pomocą pakietu BT/Kali.

Jako, że w produkcji posługujemy się platformami unixowymi, nasze systemy z definicji są szybkie i odporne na wirusy.

Dysponujemy systemem dodatkowego potwierdzenia tożsamości użytkowników oraz wybranych funkcjonalności drogą SMS'ową.

GoLismero PortSwigger PortSwigger

Wymagania techniczne

Serwer
Zależne od wybranego wariantu instalacji, informacje dostępne na życzenie.
Klient
  • System operacyjny: Windows/MacOS/Linux/Android/iOS
  • Przeglądarka: Internet Explorer/Microsoft Edge/Firefox/Opera/ Safari/Chrome (z obsługą JavaScript)
  • Pamięć RAM: 2GB
  • Procesor: >1.8GHz
Aplikacja pracuje na małych, średnich i dużych ekranach.

Dane

Opracowana przez nas technologia importu i selekcji, to mechanizm analizujący dane wejściowe o pracownikach, która potrafi odwzorować praktycznie całą strukturę organizacji, w tym jednostki organizacyjne, podległości, nowe stanowiska.

Technologia powstała na potrzeby obróbki olbrzymich ilości danych w organizacjach liczących około 10 000 pracowników. Mechanizm sprawdzony. Działa bezustannie od kilku lat.

Zadaniem technologii jest oszczędzanie czasu pracowników działu HR, traconego na codzienne, mozolne, ręczne sprawdzanie, edytowanie i uzupełnianie danych w systemie. Technologia dba również o poprawność danych w systemie Emspace, odrzucając nieprawidłowe dane wejściowe.

Dane mogą pochodzić z wielu źródeł, od plików tekstowych CSV poprzez XLS i XLSX, po połączenia z serwerem LDAP i korporacyjnymi szynami danych poprzez JSON czy SOAP.

Na życzenie Klienta, możemy również pomóc we wdrożeniu hurtowni danych, jeśli firma jeszcze podobnym rozwiązaniem nie dysponuje. Zwrócimy uwagę jakie dane i z jakiego poziomu można „najtaniej” pozyskać.