O Nas

Praktycy. Wdrożeniowcy. Eksperci.
Czym się kierujemy

Filozofia

Każdy proces odbywający się w firmie, oparty jest na jej pracownikach i jednocześnie każdy proces w firmie ma służyć biznesowi. Zadaniem innowatorów takich jak my, jest tworzenie komfortu pracy kadr, przy jednoczesnej maksymalizacji zysków dla firmy poprzez porządkowanie procesów, zarządzanie wiedzą oraz ograniczanie kosztów

Chcemy być tam, gdzie liczy się efektywność i nowatorskie rozwiązywanie problemów. Łączymy wiedzę specjalistyczną z myśleniem biznesowym.

Mamy poczucie humoru, zaangażowanie i pasję tworzenia istotnych rzeczy.

Dlaczego my

  • Gwarantujemy krótkie czasy wdrożeń
  • Zapewniamy doradztwo i pełne wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wróżeniu. Proponujemy modele kompetencji, katalogi kompetencji, opisów stanowisk itd…
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Kompetentny helpdesk i obsługa serwisowa
  • Doświadczenie. Już w 2010 r. budowaliśmy jedne z pierwszych zintegrowanych systemów oceny na rynku dla korporacji.
  • Najnowsze standardy, bezpieczeństwo i umiejętność przewidywania przyszłych technologii i ich zastosowań w HR oraz biznesie.
  • Lubimy programować

Elastyczność

Jeśli będzie trzeba, dopasujemy nasze oprogramowanie do Ciebie, lub uszyjemy je na miarę.

Cechuje nas elastyczne podejście do potrzeb Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo jest jak żywy organizm i bardzo często implementacja zawsze takiego samego rozwiązania prowadzi do pogorszenia jakości pracy kadr a w perspektywie kilku lat spadek wydajności i wyników firmy.

Nasz Klient

Naszą ofertę kierujemy do średnich i dużych przedsiebiorstw znajdującuych się w procesie wewnętrznych zmian, restrukturyzacji lub dopiero zmianę planujących.

Do menadzerów realnie oceniających mozliwości i wyniki firmy na podstawie natychmiastowo uzyskiwanych aktualnych danych.

Zaufali nam

Relacje

Mamy szczęście obserwować rynek i trendy HR od wielu lat. Rynek wymusza zmiany w organizacjach. Wraz z fluktuacjami rynku pracy, modą, demografią, zmieniają się modele kompetencji a nawet sposoby zarządania. Organizacje dojrzewają do kolejnych etapów życia.

My reagujemy na te zmiany, będąc zawsze gotowi zabezpieczać procesy zmian w firmach naszych klientów, zmieniając i rozwijając nasze oprogramowanie.


o nas

Na rynku jesteśmy od 2010 roku. Projektujemy mądre i praktyczne narzędzia do kompleksowego zarządzania procesami HR, które odpowiadają na potrzeby biznesu. Wspieramy organizacje różnej wielkości w różnych branżach.

Nasze rozwiązania podnoszą profesjonalizm i kompetencje pracowników, przekładają się na wzrost ich zaangażowania, efektywności oraz satysfakcji z wykonywanego zajęcia. Korzysta z nich ponad 20 000 zadowolonych Użytkowników.

Koszty naszych wdrożeń są dopasowane do kalibru przedsięwzięcia, a więc osiągalne dla większości przedsiębiorstw patrzących w przyszłość.